Visos kategorijos

Įmonės naujienos

Pagrindinis puslapis>Media>Įmonės naujienos

Atbulinių vožtuvų naudojimo ir kūrimo kryptis

Laikas: 2024-03-08 Pataikymai: 5

Atbulinių vožtuvų naudojimas

1. Montavimo padėtis: Vamzdynų sistemose naudojant atbulinius vožtuvus, reikia parinkti tinkamas padėtis, dažniausiai įrengiamos dujotiekio gale arba kritinėse vietose, kur reikia užtikrinti vienpusį srautą.

2. Montavimo būdas: montuojant atbulinius vožtuvus, pagal terpės savybes reikia parinkti atitinkamas medžiagas ir konstrukcijas. Įvairių tipų atbuliniai vožtuvai taip pat turi skirtingus montavimo būdus, tokius kaip rutuliniai vožtuvai, drugelių vožtuvai, pasukami vožtuvai, kėlimo vožtuvai, guminės šerdys ir kt.

3. Priežiūra: naudojimo metu reikia reguliariai valyti ir prižiūrėti, kad būtų užtikrintas normalus atbulinio vožtuvo veikimas.


Atbulinių vožtuvų kūrimo kryptis

Šiuo metu sparčiai vystantis pramonės sričiai ir nuolat tobulėjant technologinei pažangai, atbuliniai vožtuvai taip pat nuolat diegia naujoves. Ateities plėtros kryptys daugiausia apima:

1. Gamybos medžiagų tobulinimas: naudokite pažangesnes gamybos medžiagas ir technologijas, kad pagerintumėte atbulinių vožtuvų tarnavimo laiką ir našumą.

2. Konstrukcijos projektavimo optimizavimas: Tobulinant konstrukcijos projektą, galima sumažinti vamzdynų sistemų atbulinių vožtuvų atsparumą ir slėgio nuostolius.

3. Intelekto plėtra: Derinant naujas technologijas, tokias kaip daiktų internetas ir debesų kompiuterija, galima pasiekti nuotolinį atbulinių vožtuvų stebėjimą ir valdymą, pagerinant pramoninės gamybos automatizavimo lygį.